Український фільм "Побачення" потрапив до програми престижного фестивалю короткометражних фільмів Клермон-Ферран


Українська кінострічка "Побачення" Євгена Матвієнка потрапила до програми французького фестивалю короткометражних фільмів Клермон-Ферран.

 
Міжнародний фестиваль короткометражного кіно в Клермон-Ферран - один з найпрестижніших кінофестивалів короткометражного кіно в світі. Вперше проводився в 1979 році. Проходить щорічно в невеликому місті Клермон-Ферран (фр. Clermont-Ferrand) на півдні центральної частини Франції. Вважається, що цей фестиваль також є найбільшим у світі ринком короткометражних фільмів.
 
Всього на конкурс було подано 7727 фільмів. Комісія відібрала 79 короткометражок, в тому числі і "Побачення", повідомляється на сайті кінофестивалю. Фестиваль триватиме з 1-9 лютого 2013-го року.
 
"Побачення" - розповідь про матір-одиначку і молоду актрису, яка хапається за будь-яку роботи аби забезпечити свою дитину. Аня має маленького сина й не має чоловіка. Аби виховувати дитину, жінці доводиться працювати на двох роботах – озвучувати мультики й… надавати сексуальні послуги телефоном. У Ані є постійний клієнт, він завжди дзвонить вчасно і ніколи не пропускає сеанси. Одного разу клієнт подзвонв, аби попрощатись – він їде й не зможе більше телефонувати. Жінці шкода, йому теж.  Здається, у них зав’язались непогані стосунки. Жінка пропонує останній секс. Аня не підозрює, що для хлопця він і справді може стати останнім – звідти, куди він їде, повертаються не всі...
 
 
 
За матеріалами: Українська правда

13.12.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах