Фестивалі по сусідству: Pohoda 2016 святкує у липні своє двадцятиріччя  

Pohoda Festival - одна з найбільших музичних подій центральної Європи - святкує цього літа свій двадцятий ювілей. Лайн-ап зібрав у трьох днях PJ Harvy, Sigur Ros, The Prodigy, Gogol Bordello, James Blake, Flying Lotus, Parov Stellar, Nina Kravitz, DJ Shadow та багато інших вартих уваги імен. Фестиваль традиційно пройде наприкінці другого тижня липня - 7-9.07.2016 - на території колишнього аеропорту словацького містечка Тренчін у мальовничій долині річки Ваг, оточеній Західними Карпатами.
 
Pohoda Festival 2016 незмінно поєднує різні стилістичні напрямки музики - від пост-року до техно, від інді-блюзу до латіно-свінгу, від електроніки до етно-панку, від експерементального нойзу до симфонічного оркестру. Паралельно, програма включає візуальне мистецтво, кіно, театр, літературні презентації. Фестиваль докладає зусиль, щоб бути інклюзивним для всіх - для гостей з дітьми є парк розваг і професійні бебі-сітери, на території забезпечено інфраструктуру для людей на візках.
 
Крім добре відомих музикантів, тут можна відкрити для себе нові імена - як наприклад ірансько-британський музикант Ash Koosha, що досліджує фізичні аспекти електронного звуку і його зв’язок з кольором. Або згадати знайомі з Jazz Koktebel японський колектив Shibusa Shirazu Orchestra, що поєднує авангардний джаз, фанк, панк і традиційний танець Буто. 
 
За словами організаторів, фестиваль створює унікальне торжество свободи і толерантності, де красиві і різноманітні культури світу можуть зустрітися, спілкуватися і обмінюватися ідеями.
  
Sigur Ros - одні із хедлайнерів цьогорічного фестивалю Pohoda Festival 
     
Під час підготовки Pohoda, ми намагаємося використовувати такий підхід, ніби запрошуємо гостей додому. Ви хочете, що їм було добре у вас, щоб у них була хороша програма, місце для сидіння і сну. Ви готуєте хорошу їжу і напої, робите все можливе, щоб вони почувалося добре навіть у ванній і туалеті. Потім ви слухаєте хорошу музику, танцюєте, дивитеся кіно, говорите про радості і виклики всесвіту, дискутуєте про мистецтво - всі роблять, що хочуть і як хочуть,” - говорить співзасновник фестивалю Міхал Кашчак. 
  

   
Також перевагою фестивалю для української аудиторії є його порівняна доступність - ціна квитка на три дні разом з кемпінгом починається від 59 євро за умови завчасного придбання і зупиняється на 99 євро у передостанні тижні до фестивалю. 
 

14.05.2016
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах