Пол МакКартні відкриє виставку фоторобіт своєї першої дружини


Жива легенда рок-музики Пол МакКартні до десятих роковин смерті своєї першої дружини Лінди організовує виставку її фоторобіт. На фотовиставці в галереї Джеймса Хаймана в Лондоні будуть представлені роботи, створені Ліндою МакКартні в період з 1960 по 1998 роки.

Лінда МакКартні займалася фотографією професійно. Вона створила портрети Джона Леннона, Джима Моррісона, Дженніс Джоплін, Пола Саймона, Арта Гарфункеля, Міка Джаггера та інших. Деякі з цих робіт будуть представлені на фотовиставці, яка відбудеться в Лондоні з 24 квітня по 7 червня 2008 року, повідомляє Телеграф.by.

За словами Пола МакКартні, він витратив три роки на відбір робіт для майбутньої виставки. Серед фотографій будуть представлені автопортрети самої Лінди, фото, зроблені нею вдома, а також роботи, які до цього рідко демонструвалися публіці.

"Фотографії не тільки відображають її неймовірний талант як художника, але і як людини, нерозривно пов'язаної з культурою свого часу і яка не боялася кинути виклик самій собі", - зазначив МакКартні.

Музикант також повідомив, що над вибором фотографій впродовж трьох років працював не тільки він, але і його дочка Мері.

За матеріалами: Newsru.ua


17.01.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах