29-30 листопада у Києві відбудуться відеопоказ​и та дискусія про польське ангажоване мистецтв 
29-30 листопада (вівторок-середа) о 17:30 в Центрі візуальної культури НаУКМА (вул. Сковороди, 2, Староакадемічний корпус, 1 поверх)  проходитиме  презентація Станіслава Рукші "Тремтячі тіла", в рамках якої відбудуться відеопокази та дискусія на тему польського соціально заангажованого мистецтва 1990-2000-х.

 
Демонструватимуться фільми Павела Альтхамера, Катажини Ґурної, Збіґнєва Лібери, Йоанни Райковської, Артура Жмієвського.
 
«Тремтячі тіла. Розмови з митцями» – це антологія, яку складають розмови Артура Жмієвського з польськими художниками, пов’язаними з рухом «критичного мистецтва», такими як Павел Альтхамер, Катажина Ґурна, Анджей Карась, Ґжеґож Кламан, Ґжеґож Ковальський, Катажина Козира, Збіґнєв Лібера, Яцек Маркєвіч, Йоанна Райковська. Ці розмови, що проходили між 1993 та 2004 роками, виражають радикальні мистецькі позиції, проаналізовані крізь призму повсякдення, а також соціальних та політичних трансформацій. Цей корпус текстів є важливим документом, що демонструє еволюцію польського мистецтва від 1990-х до сучасності.
 
Станіслав Рукша – історик мистецтва, куратор та директор Центру сучасного мистецтва «Кроніка» у м. Битом (www.kronika.org.pl), співредактор «Тремтячих тіл» Артура Жмієвського, член «Політичної критики» (“Krytyka Polityczna”) – провідної польської лівої культурної ініціативи.

28.11.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах