30 березня у Києві розпочнеться тур італійського гурту port-royal


30 березня о 20:00 у кінотеатрі «Кінопанорама»  розпочнеться тур італійського гурту port-royal.

Гурт вже вдруге відвідає Україну, проте цього разу протягом туру заграє у восьми містах країни і один в столиці Молдови Кишиневі. Після цього туру на них вже чекає Польща та Угорщина.

Гурт port-royal з італійського міста Генуя існує близько дванадцяти років, проте по-справжньому відомими вони стали після запису першого альбому «Flares» (2005). 

Найголовніше чим вражають port-royal – поєднання абсолютно на перший погляд протилежних речей. Італійці майстерно поєднують в своїх піснях елементи пост-року, шугейзу, ембіенту та електроніки.  В заплутану конструкцію синтетичних барабанів італійці з легкістю додають елементи нагараних наживо ударних та мінімалістичної електроніки, і все це завершується простими, тягнучими і трохи наївними мелодіями. Їх музика – це ностальгія за тим, що пройшло і чого можливо ніколи не буде.  Музичний вплив на port-royal мали Labradford, ранні Mogwai, Arab strap. port-royal надихаються філософією і звичайними маленькими історіями – випадковими усмішками, мистецтвом, речами, які змінюють їх самих. 

Тур Україною для port-royal дуже очікуваний. Лідер гурту Аттіліо Брузоне в одному з інтерв’ю зізнався, що був настільки вражений першим візитом до України, що присвятив навіть один з треків («Nights in Kiev») столиці, яка так його надихнула.  Другий тур італійців організовує агенція NaturalEast за підтримки Італійського культурного центру та компанії INBLU. 

В Україні італійці виступлять із віджеїнгом візуального артиста Сіеви Діамантакос – відмінним візуальним рядом, що додає дещо особливе і прекрасне, настрій який якнайкраще характеризує рефлексії і філософію port-royal.

Квитки: 
магазин «Правда,б» (Пушкінська, 31б), 
каса «Кінопанорами»
магазин «Штуки» (Б. Хмельницького, 26, 2-й поверх)
Довідки: 093-874-42-40 / 066-430-30-78 
Відео із попереднього концерту в Києві:

  

 


Фотографії з концерту італійського гурту port-royal,
що відбувся 10 квітня 2010 року в клубі "Хліб", Київ.


 
port-royal: Night in Lviv (інтерв'ю)
09.03.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах