Portishead готуються записати альбомДжеф Берроу і Бет Гіббонс на фестивалі Coachella. Травень 2008.
фото: © speedofdark-web.blogspot.com

Класики тріп-хопу Portishead планують записати новий альбом, а після цього відправитися в турне. Про це учасник групи Джеф Берроу (Geoff Barrow) заявив ув інтерв'ю ВВС.

Між другим і третім дисками Portishead пройшло 11 років: диск «Portishead» вийшов у 1997 році, а «Third» – в 2008-му. Як пояснив Берроу, «це зайняло так багато часу, тому що ми не хотіли повторюватися, в цьому немає реального сенсу».

Але тепер група не тільки відчуває себе готовою до роботи над новим матеріалом, але і вже обговорила напрям, який прийме музика на новому альбомі. Берроу, однак, не став уточнювати, в якому дусі буде витриманий диск.

«Коли всі трохи відпочинуть, я думаю, ми розпочнемо запис, – відмітив Берроу. – І мені здається, що всі в якийсь момент захочуть повернутися до виступів, тому що ми не так вже багато грали живцем». Треба відзначити, що раніше повідомлялося про плани гурту записати альбом до кінця 2008 року.

«По-справжньому цікаве те, що у нас зараз добрий стан, – заявив також Берроу. – У нас немає рекорд-лейбла, наші контракти закінчилися. Тому зараз всі права на нашу музику належать нам, і це лякає, але і інтригує, і ми обдумуємо різні методи роботи».

Portishead вже викладали «Third» для прослуховування на Last.fm за тиждень до офіційного виходу диску. Це був перший реліз, здійснений так само, хоча з тих пір цей метод запозичували інші відомі групи, наприклад Guns N’ Roses.

Джерело: ОpenSpace.ru


19.12.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах