5 червня в Києві відбудеться концерт молодих post-rock/post-metal гуртів


 
5 червня в київському клубі Штольц пройде концерт чотирьох молодих гуртів, що грають у стилі post-rock/post-metal. Разом зберуться кияни unsigned char,  та Alinda, гурт із Херсону Starchitect та харків'яни Esokhôra.
 
Адреса: Вул. Полковника Потьохіна, 12
(Добиратися до клубу можна пішки від м.Васильківська абовід м.Либідська під'їхати прямо під клуб на 212 маршрутці).
Вхід: 40 грн.
 
Детальніше про гурти:
 

  
unsigned cha
r - post-rock/post-metal/djent з Києва.
Демо запис доступний для скачування на сайті www.unsignedchar.com  
 
   
 
 
Alinda
- київський пост-рок/пост-метал гурт.
У листопаді 2008 року Артем, Максим та Володя зібралися, щоб грати цікаву їм інструментальну музику. Пошук барабанщика зайняв півтора року і до липня 2009 року в гурті встигло змінитися вже 6 ударників, поки не був знайдений Іван Стародубцев, який залишається незмінним членом колективу до цього часу. 
З моменту заснування гурту і до цих пір продовжує змінюватися її стиль. Використання атмосферності американського пост-року і прогрессив-року (If these trees could talk, Caspian, Red sparrows, This will destroy you), контрастності японського пост-року і мат-року (Envy, Te, Toe) і імпресії скрімо сучасної французької школи (Sed non satiata, Daitro, Gantz), а також деякий вплив звучання пост-хардкор і пост-метал гуртів (Eleventh he reaches London, Irepress, Tesa, Isis), дає в результаті своєрідний коктейль з невизначеним стилем.
Слухати: myspace.com/alindaband
vkontakte.ru/club8174193
  
 

   
Starchitect - тріо з Херсону, грають post-metal/post-rock. У січні 2010 року гурт випустив свій перший реліз «Home». На даний момент очікується вихід повноформатного альбому на російському лейблі Slow Burn Rec.
 
Слухати: myspace.com/starchitect
Starchitect - Home (2010) 
http://primusman.ifolder.ru/16175202
  
   
 
Esokhôra
- молодий гурт із Харкова, що грає post-rock/post-hardcore, використовуючи скрипку.
http://vkontakte.ru/club18771326

 
UPD. До лайнапу додано новий гурт: 

frunze, 86 - це молода команда з міста Києва, існує з квітня 2010 року. Гурт названо на честь вулиці, де була розташована перша репетиційна база. Хлопці встигли відіграти на декількох локальних концертах і випустити дебютну платівку - s/t EP, яку викладено в мережі 13 березня 2011 року.
 
Слухати: myspace.com/frnz86
Звантажити: mediafire.com/?mgmorfnl0l594sc

24.05.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах