Про Broken Social Scene знімають фільм


Концерт канадських зірок інді-року Broken Social Scene опиниться в центрі повнометражного фільму «This Movie is Broken» (Цей фільм зламаний). Як передає Slashfilm, фільм буде художнім, однак частина зйомок зроблять самі фанати гурту.

«This Movie is Broken» знімають канадці Брюс Макдональд (Bruce McDonald) і Дон Маккеллар (Don McKellar). Фільм буде розповідати про парочку, яка відвідує літній концерт Broken Social Scene в Торонто.

«Ідея в тому, щоб створити портрет спекотного липневого дня в Торонто, і тому ми просимо вас допомогти нам протягом найближчих тижнів і познімати відео в місті», - пояснюють Макдональд і Маккеллар, спеціально підкреслюючи, що їх цікавить все, крім концертів самих Broken Social Scene. Дата релізу фільму поки не уточнюється.

Гурт Broken Social Scene був заснований в Торонто у 1999 році Кевіном Дрю (Kevin Drew) і Бренданом Кеннінгом (Brendan Canning). Всього до гурту входить 19 музикантів, причому всі вони беруть участь і в інших проектах, крім Broken Social Scene.

Зараз Broken Social Scene разом з гуртом Metric працюють з режисером Едгаром Райтом (Edgar Wright) над фільмом «Скотт Пілігрим проти людства» (Scott Pilgrim vs the World).

За матеріалами: openspace.ru, фото: slashfilm.com

Матеріали за темою:

Емілі Хейнс: "До самого дня смерті наші життя сповнені раптовостей, і це часом жахає. Хоча й не так, як думка, що все довкола – нерухоме"

Metric: «Cкоріш за все, ми аутсайдери, які заглядаються на інді-рок»

Слухати подкаст: Broken Social Scene. Roadpodcast


15.07.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах