Тарас Прохасько і Сергій Жадан читатимуть вірші Чеслава Мілоша


 
Польський Інститут у Києві, Інститут Адама Міцкевича, Мережа книгарень «Є» запрошують на зустрічі за участі обох письменників відбудуться у «Книгарнях Є»:

2 листопада (середа) – Київ, Лисенка 3, 18:00
3 листопада (четвер) – Львів, просп. Свободи, 7, 18:00
4 листопада (п’ятниця) - Івано-Франківськ, вул.Незалежності, 31, 18:00
5 листопада (субота) – Харків, вул. Сумська, 3, 17:00
 
Аудіокнига, що пропагує творчість Чеслава Мілоша, є одним із низки проектів Міжнародної Культурної Програми головування Польщі в Євросоюзі, який передбачає запис поезії Мілоша 10 мовами: українською, англійською, білоруською, іспанською, китайською, нідерландською, німецькою, російською, французькою, японською.
 
В Україні це унікальне видання презентуватимуть лауреати Літературної премії ім. Джозефа Конрада-Коженьовського – Тарас Прохасько та Сергій Жадан. 
 
 
 

 

До аудіокниги спеціально створено музику молодими українськими композиторами: Олексієм Шмураком, Богданом Сегіним та Максимом Коломійцем, яку було виконано Ансамблем Nostri Temporis. 
 
Чеслав Мілош народився 30 червня 1911 року в Шетейнях у Литві. Поет, прозаїк, перекладач. Лауреат Нобелівської премії 1980 року й численних інших літературних премій. Його твори перекладено 42 мовами. Мілош – доктор honoris causa багатьох університетів у США та Польщі, почесний громадянин Литви та міста Краків. Шкільну й університетську юність провів у Вільно, де відбувся його поетичний дебют. Німецьку окупацію пережив у Варшаві. Після війни працював на дипломатичній службі ПНР у США та Франції. 1951 року, перебуваючи в Парижі, попросив політичного притулку.
 
1960 року Мілош виїхав у Каліфорнію, де протягом 20 років був професором університету в Берклі. До 1989 року публікувався переважно в еміґрантському видавництві паризької «Культури» та в польському самвидаві. Від 1989 року жив у Берклі та Кракові. Помер 14 серпня 2004 року. Творчість Мілоша є одним із найвидатніших явищ нашого літературного сьогодення.
 
Прослухати твори можна на сторінці Польського Інституту: polinst.kiev.ua/news/175.html
 
Вхід вільний! Кожен відвідувач безкоштовно отримає примірник аудіо-книги!01.11.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах