16 і 17 серпня в Києві пройде перший нічний фестиваль 
 

Перший нічний фестиваль КОЛЬОРОВІ НОЧІ ("Цветные ночи") від lifestyle-проекту "Просто-в-Месте" 
 

 
 

Тільки два дні й дві ночі (16 і 17 серпня) вас чекає найромантичніший, найчарівніший і дуууже розслаблений фестиваль для тих, хто нікуди не поїхав, проводить літо у місті й хоче зупинити час)
 

 
 
Організатори обіцяють великі незвичайні ДЕКОРАЦІЇ, запрошують подивитись ТЕАТР ТІНЕЙ та послухати чарівні вірші й лаунж музику від найкращих київських діджеїв. А ще всі пускатимуть мильні бульбашки, плестимуть вінки з живих квітів, валятимуться в гамаку, питимуть ЛИМОНАД, смажитимуть ЗЕФИР і, звичайно ж, насолоджуватимуться заходом сонця й до самісінького ранку дивитимуться КІНО під зоряним літнім небом.
 

  
  
Ніхто не знає, як і чому з'явилися нічні базари. Можливо це пов'язано з тим, що вдень на східних вулицях занадто жарко, а може саме після заходу сонця ми починаємо більше вдивлятися, вслухатися і принюхуватися до речей, які нас оточують. Достеменно відомо дві речі: по-перше, нічний маркет - це особлива атмосфера, химерно яскрава, іскриста, соковита, ароматна, смачна і загадкова. І, по-друге, перший такий маркет пройде на фестивалі «Кольорові ночі». На ньому будуть представлені дизайнерські світильники, прикраси, трикотаж, пледи, подушки .... І не тільки. Все для релаксу, краси та чарівної атмосфери!
 
ДАТА: 16 і 17 серпня 2013 року
ЧАС: з 18:00 по 06:00
МІСЦЕ: Співоче Поле, станція метро Арсенальна 
ВАРТІСТЬ: 80 грн. (видається спеціальний браслет, який дозволяє протягом ночі полишати та знову повертатись на фестиваль)
 
* Всі фото зі сторінки "ПРОСТО-в-МЕСТЕ" у facebook

23.07.2013
 


Коментарі: 1

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах