18 червня відбудеться презентація польсько-німецько-українського літературного часопису "RADAR"


Презентація відбудеться в книгарні "Є" (вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота») за участі Остапа Сливинського, Олега Коцарева, Світлани Поваляєвої, Інни Завгородньої, Наді Кельм. Початок о 18.00Про RADAR:


«РАДАР» публікує поезію, прозу, драматургію, репортажі, критику, есеїстику. Все, що є літературою в її широкому та мультимедійному сенсі. Друкований «РАДАР» – це тематична добірка текстів, натомість інтернет-сайт присвячений поточному та актуальному, він до того ж виконує роль інформаційного ресурсу, зосередженого на літературних та культурних новинах із трьох країн – Польщі, Німеччини та України.


Серед авторів «РАДАРУ» вже сьогодні є яскраві письменники та критики, які формують атракційне та сучасне обличчя своїх літератур: Тімо Берґер, Ян Бьотхер, Керстін Прайвус, Адріан Касніц (Німеччина), Евґеніуш Ткачишин-Дицький, Тадеуш Домбровський, Йоанна Павлюськєвіч, Юліуш Страхота (Польща), Таня Малярчук, Сергій Жадан, Богдана Матіяш, Павло Коробчук (Україна).

 

 

Видавець часопису – Асоціація «Вілла Деціуша»

Видається за підтримки культyрної фундації «Allianz» і Міністерства культури та національної спадщини Республіки Польща. 


14.06.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах