Radiohead випустять новий альбом цього року


Radiohead

Radiohead розпочали записувати новий альбом минулої зими і в даний час робота в студії йде над останніми бітами. Ед О'Браєн розповів, що процес триватиме ще кілька тижнів і сподівається, що реліз відбудеться до кінця цього року: "Це повинно відбутись. Я сподіваюся на це. Ми знаходимось на фінішній прямій."
 
Гітарист Radiohead Ед О'Браєн був гостем шоу Адама Бакстона на BBC 6 Music, де сказав, що, на його думку, новий запис Radiohead є найкращим із усіх записів, які вони коли-небудь зробили. Ед: "Це дійсно цікаво. Він дуже відрізняється від того, що ми робили минулого разу. Справді приємно це робити. Дуже добре робити музику із гуртом, де ти відчуваєш, що він в найліпшому стані, ніж будь коли до цього."
 
Відповідаючи на запитання Адама Бакстона Ед зазначив, що робота над попереднім альбомом виявилась надто складною і в Radiohead вирішили: "Ми ніколи бульше не робитимемо цього знову в такий спосіб". Ед спробував пояснити чому: "Ми чули це увесь час: "Схоже, ви добре провели час у студії". Але, ох ... робота [над In Rainbows] була напружена. Це був дійсно довгий процес. Врешті-решт, наприклад, таку пісню, як "House Of Cards" було перезаписано 6 разів. Плюс факт: у нас була ця чудова ідея в 2006 році - зробити 50 з гаком концертів, зіграти всі ці пісні, повернутися у студію і записати їх. 
 
І ось, ми повернулися в студію з Найджелом, щоб записати їх, зігравши ці пісні 50 разів. Таким чином, ми одержали щось на зразок механізму сортування. Ми просто хотіли записати їх. Ми зіграли їх достатньо. І ми записали і більшість з того виявилось сміттям. Велика частина роботи в творчому процесі - сміття."
 
Насамкінець Ед похвалив продюсера Radiohead Найджела Годріча за вплив, який він має на гурт: "Він [Найджел] фантастичний. Бо він також змушує себе дуже важко працювати. Якість того, що він робить є справді високою. Отож, це чудово, коли тебе змушують попрацювати".
 
 

За інформацією від ateaseweb.com
 

21.06.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах