Radiohead написали музику до фільму за романом Чака Палагнюка *UPD


Radiohead написали музику до фільму, основаного на книжці Чака Палагнюка "Задуха" (2001, Choke), повідомив автор для BBC.

Нагадаємо, що раніше за романом Палагнюка "Бійцівський клуб" було знято фільм у якому зіграли Бред Піт та Едвард Нортон. "Задуху" також адаптували для великого екрану, головну роль виконав Сем Роквел. Розмовляючи із журналістами "6 Music", Палагнюк сказав, що слухав Radiohead поки писав книжку, і це "неймовірно", що гурт написав саундтрек.

"Кларк Грегг / Clark Gregg [режисер Задухи]... знав, що я писав книгу, слухаючи Pablo Honey [дебютний альбом Radiohead], із Creep знову і знову, і знову", - сказав Палагнюк на Breakfast Show. - "Отож, Кларк покликав Radiohead зробити свій вклад - написати пісню для самого кінця фільму, фінальних титрів. Безсумнівно, гурту сподобався фільм так сильно, що вони написали саундтрек".

На запитання, чи пишається Палагнюк цим, він відповів: "Я надаю великого значення цій події в моєму житті. Моє життя тепер надто неправдоподібне, щоб було інакше. Це здійснення мрії"


Сем Роквел і Келлі Макдональд. Фільм "Задуха

Реліз фільму "Задуха" відбудеться у листопаді.

UPD. Як з'ясувалося, для фінальних титрів "Задухи" буде використана композиція "The Reckoner", що з'явилася на альбомі 2007-го року "In Rainbows". Більше пісень Radiohead у фільмі не буде, а саундтрек, що з'явиться вже 23 вересня міститиме треки гуртів the Twilight Singers, Ben Kweller, Clap Your Hands Say Yeah, The Fiery Furnaces, та Rogue Wave.


13.08.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах