Radiohead повідомили про концертні плани і нові релізи (2 фото)


Цими днями віддані прихильники Radiohead мали змогу послухати другу частину альбому In Rainbows, реліз якої відбувся 3 грудня. Додаток містить 8 треків. Замовити In Rainbows можна на сайті гурту, а в масовий продаж диск поступить лише з 2008 року. А якщо трішки точніше - то в останній день 2007 року.

Оскільки Radiohead випустили свій альбом "In Rainbows" виключно на офіційному сайті в Інтернеті і їхні пісні не зможуть потрапити в жоден із британських чартів, вони втратили свої шанси на перемогу в номінаціях BRIT Awards наступного року. Річ у тім, що, згідно з правилами, пройти відбірковий тур на участь в церемонії можуть лише ті артисти, сингл або альбом яких потрапив у "Топ-75" за останніх 16 місяців.

Radiohead запросто могли б отримати нагороди в номінаціях "Найкращий британський альбом" і "Найкраща британська група". Учасники Radiohead вже прокоментували ситуацію, пояснивши, що вони не з тих, хто женеться за нагородами.

Натомість британський рок-гурт дав свою згоду на виступ у рамках знаменитого датського фестивалю Roskilde Festival, що є одним із наймасштабніших і найкращих оупен-ейр заходів, які проводять у Західній Європі. Roskilde Festival — 2008 пройде з 3 по 6 липня. Востаннє гурт з’являвся на концертних майданчиках фестивалю 1997 року, коли вийшов його епохальний альбом "OK Computer".

У заяві організаторів Roskilde Festival зазначено: "Radiohead перебували на самісінькому піку своєї міжнародної слави в жовтні цього року, коли відвідувачі нашого сайта почали засипати нас проханнями домовитися з гуртом про виступ на фестивалі наступного року". А вчора Том Йорк з колегами дали свою згоду взяти участь на двох музичних подіях у Німеччині. Детальніше про розклад концертів дивіться тут.

А тим часом, як стало відомо, пісня "Jigsaw Falling Into Place" стане першим синглом із останнього альбому гурту, і першим релізом, який Radiohead намітили на 2008 рік. Музиканти планують випустити сингл 14 січня, причому одночасно можна буде купити CD або завантажити його в інтернеті.

В обох варіантах, окрім самої "Jigsaw Falling Into Place" можна буде знайти ще дві пісні: "Is The New Up" і "Last Flowers", які були записані під час виступу команди на лондонському концерті "From The Basement" в грудні минулого року.

Музиканти також збираються видати "Jigsaw Falling Into Place" на вінілі. Причому на платівці, на відміну від CD, буде бонус - концертна версія пісні "Videotape", яка увійшла до альбому "In Rainbows".

Тарас Хімчак


06.12.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах