Radiohead розпочали роботу над новим альбомомфото: stefano masselli

Radiohead повернулися в студію, щоб розпочати роботу над новим альбомом - наступним після тріумфального In Rainbows, випущеного в 2007 році. "Ми почали тільки минулого тижня, - признався басист Колін Грінвуд. - Це було дійсно добре. Вийшло так шумно, хаотично і по-справжньому смішно".

Проте, за його словами, у гурту поки що не готова жодна нова пісня. "Ми знаходимося на тій стадії, неначе беремо велику коробку конструктора "Лего" і вивалюємо її на підлогу, дивимося на всі детальки і думаємо - що далі?" - пояснив Грінвуд для BBC.

Вже відомо, що над новим диском групи знову працюватиме продюсер Найджел Годріч, який раніше співпрацював не тільки з Radiohead, але і з Полом Маккартні, Pavement, Brazzaville, Air, U2 і R.E.M.

Нагадаємо, що альтернативників Radiohead вважають однією з найбільш значних рок-груп сьогодення. Всі альбоми починаючи з OK Computer і до In Rainbows номінувалися на премію Grammy в категорії "Кращий альтернативний альбом". Останній альбом In Rainbows був визнаний не тільки найуспішнішим релізом 2007 року, але і "революцією в музичній індустрії". Презентуючи своє нове творіння, рокери пішли за інноваційною схемою: 10 жовтня 2007 року In Rainbows був викладений в інтернеті у форматі mp3, причому покупці самі визначали ціну, за яку вони викачували альбом. Наразі гурт завершив своє турне країнами Латинської Америки, а в кінці серпня планує дати три концерти у Центральній Європі.

Яким чином буде здійснений реліз нового альбому, Radiohead ще не вирішили. "У нас багато ідей, але ми не вирішимо, що ми робитимемо, поки все не закінчимо, - зізнався Грінвуд. - Все це поки в підвішеному стані, як, власне, і минулого разу".


20.05.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах