Radiohead уклали контракт із незалежним лейблом XL Recordings


Група Radiohead уклала контракт із лейблом XL Recordings, в рамках якого In Rainbows, останній студійний альбом колективу, буде виданий на фізичних носіях, повідомляє NME.

У даний час альбом розповсюджується тільки в цифровому форматі через сайт групи. Десять нових пісень Radiohead доступні для викачування з 10 жовтня 2007 року. За перші два дні альбом придбали близько 1,2 мільйонів прихильників колективу.

Музиканти не встановлювали фіксованої ціни на альбом. Всі охочі могли внести за нього будь-яку суму або викачати пісні абсолютно безкоштовно. Проте, згідно статистиці, покупці в середньому платили чотири фунти, тобто загальний дохід за перші два дні реалізації склав 4,8 мільйона фунтів.

Тепер стало відомо, що на компакт-дисках In Rainbows видасть XL Recordings. З цим незалежним британським лейблом співпрацюють такі гурти, як Sigur Ros, The White Stripes, Prodigy і Basement Jaxx. Окрім того, саме на XL Recordings у 2005 році була видана пластинка The Eraser, сольна робота Тома Йорка, лідера і вокаліста Radiohead.


01.11.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах