"In Rainbows" підкорює світові чарти


Найновіший альбом Radiohead - "In Rainbows", вслід за лідерством у Британії, досяг першого рядка в показовому національному чарті Америки "Топ 10 альбомів".

За перший тиждень у США, за даними компанії Nielsen SoundScan, було продано 122 тисячі копій "In Rainbows". Подібний успіх останнього разу гурт святкував лише в 2000 році, коли альбом "Kid A" поставив в Штатах такі ж рекорди.

Диск дебютував під номером один у чартах Великої Британії UK Charts і UK iTunes chart, а також у Ірландії, Франції, Канаді, Данії, Фінляндії, Греції, Італії, Австралії, Новій Зеландії, Португалії та Японії.

Фізичний реліз альбому у вигляді CD відбувся 31 грудня, а до того з 10 жовтня всі охочі могли вільно завантажити його з офіційного сайту Radiohead, заплативши за нього будь-яку суму на власний розсуд - від 0 до 99 фунтів. Понад 1,2 мільйони меломанів завантажили In Rainbows у перші дні, за неофіційними підрахунками, виклавши 4 млн. фунтів стерлінгів. Серед них знайшлися 15 осіб, які заплатили максимальну суму за диск.


14.01.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах