Робота над новим альбомом довела Кріса Мартіна до безсоння


Chris Martin

Фронтмен британського колективу Coldplay Кріс Мартін / Chris Martin у процесі роботи над новим альбомом заробив собі безсоння. Але щоб заспокоїти шанувальників своєї музики, Кріс пообіцяв, що нова платівка стане не менш успішною, ніж третій диск групи "X+Y", який побачив світ 2005 року. Вихід четвертого студійного альбому, продюсером якого став відомий музикант-експериментатор Брайан Іно / Brian Eno, очікується в лютому, і, кажуть, називатиметься він "Prospekt".

Днями хтось із учасників колективу, приховавши свою особу під іменем Prospect, запостив на сайті групи повідомлення такого змісту: "Кріс безперестанку працює над записом. В останні два дні він показав мені 5 своїх нових пісень. Не збагну, коли ж він спить". Анонім також повідомив, що, крім записів, гурт серйозно взявся за підготовку до майбутнього туру на підтримку альбому, і що емоції учасників стосовно близького закінчення роботи з кожним днем розпалюються дедалі більше.

Незважаючи на практично цілковиту зайнятість групи роботою над новим альбомом, хлопці вирішили не відставати від багатьох своїх колег і виклали на своєму офіційному сайті класичну різдвяну композицію. "Ми дуже любимо різдвяні пісеньки, але щоразу, коли намагаємося написати свою, у нас нічого не виходить. Тому ми робимо кавери", - пише Кріс на сайті. Композиція "2000 Miles", виконана Coldplay на новий лад, була написана британським колективом The Pretenders 1983 року.

За матеріалами: music.djuice


14.12.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах