Британські електроклеш дівчата Robots In Disguise виступлять в Києві


 
26 листопада у Київ прибуває експресивний британський десант: перші леді electro-pop-punk ROBOTS IN DISGUISE та божевільні автори унікального death-jazz Vile Imbeciles. 
  
ROBOTS IN DISGUISE – дівочий гурт з Лондону, бунтівні фешн-принцеси, монстри музичного DIY хаосу, відкриття лідера IAMX Кріса Корнера – продюсера і натхненника трьох альбомів RID. Це щільні електронні біти, хитро сплетений хуліганський вокал, легкі танцювальні мелодії, що чіпляють. Гітара Ді Плюм (Dee Plume), басові лінії Сью Денім (Sue Denim), барабани Джемма Хілл (Gemma Hill) – смілива вечірка від зірок популярного комедійного шоу Британії «The Mighty Boosh». 
 
У Києві Роботи презентують новий альбом «Happiness V Sadness» – це буде їх перший, історичний концерт на пост-радянському просторі (так само і для Vile Imbeciles), тому на нього вже їдуть групи фанів із Росії, де RID давно популярні. 
 
5 фактів про ROBOTS IN DISGUISE:
 
RID мають чотири студійні альбоми, останній з яких «Happiness V Sadness» вийшов у червні 2011 року за кошти фанів – їх благодійні внески покрили усі витрати із запису і видання альбому. 
 
Три альбоми Роботів спродюсовані харизматичним лідером IAMХ Крісом Корнером. Інколи Корнер грав у RID на басу. Тривалий час Кріса і Сью, бас-гітаристку RID, зв’язували  романтичні стосунки. 
 
Назву гурту позичено із супер-мультфільма 80-х «Трансформери», як довершення креативного образу, що дозволяє гурту продавати не тільки свої записи, а й імідж. RID прикрашають журнали мод, є обличчями ювелірних і косметичних рекламних компаній.  
 
Dee Plume і Sue Denim широко відомі фанам культового комедійного шоу Великобританії «The Mighty Boosh», де з’являються в образах своїх альтер-его – мутанток, електро-дівчат Неон і Ультра і готичних Енарекс і Ебола.
 
Обкладинка альбому «We're In the Music Biz», що зображує одягнутих у сорочки і галстуки дівчат, виглядає невинно, однак насправді вони оголені і просто прикрашені боді-артом. 
 

 
«Розігріватимуть» британців київські арт-панки «Stepan i Meduza».
 
26 листопада | Початок: 18:00 | Київ, Sullivan Room
Квитки: 100 / 125 / 150 грн.
Власникам AZH CARD - вхід 100 грн.08.11.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах