«Розкол» - найкраща стрічка Manhattan Short Film Festival 2009


Увечері 29 вересня в Нью-Йорку оприлюднили результати 12-го щорічного фестивалю Manhattan Short Film Festival, який проходив в Україні за підтримки ТМ «Кастель».

Переможцем став французький анімаційний фільм «Розкол» (SKHIZEIN). Цю стрічку вже було відзначено на кінофестивалях у Каннах, Кракові і номінували на премію «Сезар».

Друге місце посіла британська стрічка «Риба-молот», яка була лідером українського голосування. На третьому місці стрічка «Мозамбік», як найкращий документальний фільм.

Крім того, глядачі п'яти континентів проголосували і за іспанську стрічку «Бажання» - картина про українку, що потрапила в сексуальне рабство, була відзначена за найкращий монтаж.

Manhattan Short Film Festival проходив з 23 по 29 вересня на п'яти континентах. Цього року програму побачили понад 150 тисяч глядачів. В Україні фестиваль проводився вже втретє: проект відвідав Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Луганськ, Черкаси та інші міста.

Результати українського голосування:

1 місце: «Риба-молот», Великобританія

2 місце: «Розкол», Франція

3 місце: «Дитя любові», Швеція

4 місце: «Бажання», Іспанія

5 місце: «Паркінг», Іспанія

Голосування вже закінчено, але в українських глядачів ще є можливість побачити програму фестивалю в кінотеатрах 10 міст.


30.09.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах