17 січня в арт-просторі Closer відкривається фотовиставка REVERSUS - Алексія Салманова


  
У цьому проекті Олексій Салманов представляє фотосерію, в якій фігурують тимчасові можливості фотографії як медіа. Оперування цим медійним ресурсом в даному випадку виступає не самоціллю (жонглювання технічними можливостями), але засобом висловлювання - артикуляція трансльованих художником смислів про споживацтво / виробництві спектакулярні / нонспектакулярном і суб'єктному / об'єктному. 
 
На відкритті виставки, що розпочнеться в цю п'ятницю о 19:00, виступлять гурти SOOUTH, Light Dreams та музикант Дмитрій Морозов (MOROZOV).
 

 
Seven oceans of underbreathe (SOOUTH) починався як класичний ембіентний ван-мен-бенд. Безліч нашарувань по суті однакових партій створювали неймовірну атмосферу занурення в нескінченний музичний простір. Зараз SOOUTH, троє музикантів, експериментують з різними напрямкямками, розростаються в старих треках і безперервно оновлюються новим матеріалом.
 
Light Dreams - київський електронний indie-проект. Основний напрямок - Electronica / Downtempo. Підмішуючи в свої композиції елементи acid-jazz'a, idm'a і ambient 'a, музиканти донині продовжують експериментувати зі звуком.  
 
Музикант і композитор Дмитро Морозов (Morozov) грає техно-нойз-ембієнт, наповнений міськими неврозами і пронизливою меланхолією.
Виставка триватиме до 1-го лютого.  Вхід вільний.

16.01.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах