Самогубство в сценарії "Марії Стюарт" мало не призвело до реальної смерті


Австрійський актор Даніель Хевельс ледве уникнув смерті після того, як по-справжньому перерізав собі горло під час спектаклю за п'єсою Фредеріка Шіллера "Марія Стюарт". Згідно з сценарієм, герой 30-річного Хевельса повинен був покінчити життя самогубством. Для цього актор зазвичай використовував бутафорський ніж - з тупим лезом, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Проте з невідомих поки причині в його руках опинився справжнісінький ніж - куплений в найближчому магазині. За даними поліції, на ньому навіть була етикетка.

Свідки говорять, що скривавлений актор під аплодисменти глядачів впав на сцену. Тим, хто прийшов в театр стало ясно, що кров не передбачена сценарієм тільки після того, як Хевельс, похитуючись, зійшов з сцени, щоб звернутися за допомогою до лікарів. Медики говорять, що він вижив завдяки щасливому випадку.

"Якби актор натиснув на ніж трохи більше, або зачепив артерію, він, швидше за все, помер би від втрати крові просто на сцені", - сказав місцевим журналістам лікар, що лікує Хевельса.

Обставини події вже розслідує австрійська поліція. Не виключено, що хтось спеціально підмінив ніж, щоб заподіяти акторові шкоду. Сам Хевельс, втім, опам'ятався досить швидко і вийшов на сцену в тій же постановці вже наступного дня. Тільки цього разу на його шиї була пов'язка. Як повідомлялось раніше, Девід Тенант, який грає Гамлета в новій постановці режисера Грега Доранта на сцені Королівського Шекспірівського театру, виконує монолог про "бідного Йорка", тримаючи в руках справжній череп. Польський композитор і піаніст Андре Чайковський, який жив у Британії і помер в червні 1982 року від раку у віці 46 років, заповів своє тіло медикам, а череп - театру в Стретфорді-на-Ейвоні. У заповіті він вказав, що хоче "виходити на сцену" після смерті.

Джерело: NEWSru.ua


15.11.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах