Виступ гуртів SCORN (UK) та SUBMERGED (USA) відбудеться 18 травня у Києві


Київський лейбл Kvitnu запрошує на концерт SCORN (UK) & SUBMERGED (USA), який відбудеться 18 травня.

SCORN – музичний проект Міка Харіса, чий музичний шлях почався ще в 80-ті з барабанщика дез-метал груп Napalm Death та Extreme Noise Terror. У 1991 році він відійшов від метал-сцени і розпочав відразу декілька нових музичних проектів: фріджазовий Painkiller, дроновий Lull та дабовий SCORN. Виступ Scorn - надзвичайний тиск наднизьких частот, поєднання мантраподібних ритмів та витончених sci-fi звуків, що нанизуватимуться на десятитонний бас Харріса. Якщо у 2008 році в Києві Мік Харріс представляв свій альбом Stealth, то цього разу слід очікувати матеріал з його минулорічного "Refuse; Start Fires" та зовсім нового релізу "Yozza". В своїй новій роботі "Yozza", що зроблена у співпраці з барабанщиком Ian Treacy, Scorn надихнувся похмурою атмосферою розпачу з серії коротких фільмів початку 1980-их "Boys from the Blackstuff" та головним героєм Yosser Hughes.

Відео з виступу Scorn у Києві 2008 року
SUBMERGED
– нью-йоркський продюсер, музикант, DJ, який  перейшов від виконання DJ-сетів до живих виступів, нарешті з’явиться за пультом  зі своєю бас-гітарою та представить потужне поєднання інструментального та електронного божевілля. Для туру Submerged підготував спеціальну програму, частково наслідувану із співпраці із Justin Broadrick (Jesu, Techno Animal, Godflesh) в рамках проекту Blood Of Heroes.
також будуть грати:
BINGHI 
ZAVGOSP
FUTURIN
DUBTEKLAB
DUNAEWSKY69 
KOTRA
MYZTICAL NINJAH
Початок о 23:00
Клуб Cinema 
вул. Ентузіастів, 1

Вартість входу: 80 грн
З флаєром або клубною картою Cinema: 60 грн
Для гостей з інших міст: 50 грн (паспорт + квиток)
Оскільки друковані флаєри вже майже закінчилися, аби всі адекватні люди потрапили на вечірку за хорошою ціною, ми вирішили, що роздрукований електронний флаер також даватиме знижку на вході.

Tак от, 
ФЛАЄР 

ЛЕЖИТЬ 

скачайте його, видрукуйте на принтері, покажіть на вході - і буде вам знижка.
 

14.03.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах