«Чорний Дощ» брайтонського арт-дуету «Seminconductor» з 29 серпня у ЛьвовіЗ 29 серпня до 4 вересня 2011 року у львівському Музеї Ідей (вул. Валова, 18) можна буде побачити інсталяцію «Чорний Дощ».
 
«Чорний Дощ» («Black Rain»), що демонструватиметься у відкритому просторі центру Львова — це унікальне відео, що відображає рух сонячного вітру та викидів коронарної маси, що рухаються в міжпланетному просторі у напрямку до Землі. Робота була створена під час мистецької резиденції Semiconductor у лабораторіїї космічних наук (SSL) в університеті Берклі (Каліфорнія).
 
Під назвою Seminconductor приховані імена двох британських митців: Рут Джарман (Ruth Jarman) та Джо Герхардт (Joe Gerhardt), які працюють з відео, звуком та анімацією, досліджуючи різні ландшафти, архітектурні, географічні, штучні форми життя, експериментуючи із власними уявленнями про теорії хаосу і системного порядку.
Проект «Чорний Дощ» буде представлено в рамках подій МедіаДепо.
 
МедіаДепо — це ініціатива, яка прагне до синтезу практик сучасного мистецтва та технології. Будучи більше освітнім проектом МедіаДепо щороку представляє кращі твори різних європейських медіа фестивалів, найчастіше Transmediale, Ars Electronica та WRO. Перегляди супроводжуються обговореннями те демонстраціями медіа-проектів.
 
У 2011 році проект МедіаДепо проходитиме під гаслом «Чому страждає Прометей?». Прометей як метафора прагнення людини до «техне» прийшов у європейську культуру завдяки грекам. Міф про Прометея унаочнює нам антропологічну сутність техніки при цьому засвідчуючи страх людини перед останньою. Головний фокус цьогорічної події — це мистецтво у добу технологічних катастроф: який стосунок існує між техне, технологією, мистецтвом та людським мисленням. У 2011 році людство відзначає 50-річчя польоту людини у космос і разом з цим 25-річчя Чорнобильської катастрофи. Прометей дав людям техне (ремесла) але ми й досі маємо з цим проблеми. Чи мистецтво може допомогти?
 

16.08.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах