Sex Pistols планують вистрілити знов


Екс-учасники культового панк-гурту "Sex Pistols" вирішили знову об'єднались - щоб концертом відзначити тридцяту річницю свого єдиного альбому "Never Mind The Bollocks" ("Не кажучи вже про яйця"; сама назва платівки спричинила в 1977-му бурхливу реакцію британського істеблішменту, не кажучи вже про тексти).

Всі четверо членів гурту: Джон Лайдон, Стів Джонс, Пол Кук та Глен Метлок - 8 листопада зіграють єдиний концерт у Лондонській академії Брайкстона.
Альбом "Never Mind The Bollocks" вважаєтсья одним з найвпливовіших в історії рок-музики. З нагоди ювілею його перевидадуть.

Ця обкладинка першого синглу гурту стала гучним ляпасом британській монаршій системі. У пісні з назвою - першим рядком гімну Сполученого Королівства - брутально стібуться з національних символів держави. Режим названо "фашистським", а країні пророковано "відсутність майбутнього". Одна з презентацій пісні відбулась на кораблі, який курсував лондонською ділянкою Темзи. Одразу після виконання хіта поліція заарештувала всіх пасажирів корабля.

Незважаючи на заборону транслювати "God save the Queen" по радіо, запис досягнув другої позначки в національному хіт-параді (за деякими даними, пісня взагалі посіла перше місце, просто музична індустрія не бажала визнати це офіційно).

Минулого року Sex Pistols внесено до Залу Слави рок-н-ролу.

Також днями про намір об'єднатися заявили учасники іншого легендарного британського гурту - Led Zeppelin. Вже відомо про концерт у листопаді, квитки на який розкуплено з шаленим ажіотажем.

З огляду на часті новини про бажання колись найвідоміших гуртів світу знов об'єднатися Тьорстон Мур, учасник "довгожителя" музичної сцени, арт-рокового гурту з Нью-Йорку "Sonic Youth", зазначив: "Шкода, що після виходу якогось із наших наших найуспішніших альбомів ми не розпалися. Якби ми зробили це, приміром, у 1988-му (після альбому "Daydream nation" - AZH), а десь зараз вирішили б об'єднатися, то були б мільйонерами".

Sonic Youth почали діяльність у 1981 році. Минулого року вийшов їхній шістнадцятий альбом.

Підготував: Антон Семиженко


20.09.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах