На Молодості пройдуть довгі ночі німецького та французького короткого метру


 
Дві довгоочікувані події, які вщент заповнять кінозали на шестигодинних нічних показах «Молодості». Дві програми, двічи по шість годин показу, повний спектр емоцій та приємна втома від перегляду – гарантовані.
 
«Довгі ночі короткого метру», що вже стали традиційними для кінофестивалю, цього року знову презентують об’ємні добірки найкращих фестивальних короткометражок виробництва Німеччини та Франції.
 
Цього року «Довгу ніч короткого метру» з Німеччини на «Молодість» привезуть уже вдев’яте. Поза тим, що Німеччина – безумовний авторитет у світі європейського кінематографу, творці  відібрали на батьківщині Фолькера Шльондорфа й Віма Вендерса найкращі короткометражки фестивального сезону.  Добірка з 21-єї короткометражки пропонує якісне глядацьке кіно для повного глядацького задоволення.
 
Для кінолюбів-північників програму представлять Сабріна Сарабі, режисерка фільмів Weisse Nacht та Up and Down the Horizon, та Йохан Шмідт, продюсер фільму Silence And Other Crimes. Покази відбудуться за незмінної підтримки німецького кіноцентру German Films Service + Marketing та Німецької асоціації короткометражного кіно (AG Kurtz Film).
 
Показ відбудеться у п’ятницю, 25 жовтня, 23:45, у Синій залі кінотеатру «Київ».
 
 

 
А 26 жовтня, в ніч із суботи на неділю на глядачів чекає пристрасна французька «Довга ніч короткого метру», одна з найулюбленіших подій «Молодості», яка проводиться вже 11 рік поспіль. Селекція французької програми цього року складатиметься з 28 найбільш дотепних і динамічних короткометражних фільмів, створених у Франції за останній рік. Більшість режисерів, попри молодий вік, мають не тільки багаторічний досвід роботи в кіно, а й можуть похвалитися академічними дослідженнями. Тож, на екрані з'являться не лише спонтанні творчі пориви, а й "науково обґрунтовані" кінопошуки.
 
Покази фільмів «Французької ночі короткого метру» відбудуться за підтримки uniFrance.
 
Французька «Довга ніч короткого метру» відбудеться в суботу, 26 жовтня, 23:45, у Синій залі кінотеатру «Київ».

17.10.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах