28 травня Sigur Rós випускає новий альбом Valtari


Photo by Lilja Birgisdottir
  
Новий альбом Sigur Rós під назвою «Valtari» з'явиться на полицях музичних магазинів 28 травня 2012 - про це повідомляється на офіційному сайті ісландського гурту. В альбом увійдуть вісім композицій (трек-ліст наводиться нижче). Першим синглом стане композиція «Ekki Múkk».
 
"Valtari" - шоста студійна робота Sigur Ros. П'ятий і останній на сьогоднішній день повноцінний альбом "Med sud i eyrum vid spilum endalaust" гурт випустив ще в червні 2008 року. У листопаді 2011 року у продаж надійшов концертник "Inni", матеріал для якого був записаний під час двох виступів у Лондоні в 2008 році.
 
В інтерв'ю журналу «Q» учасники гурту охарактеризували новий альбом словами «інтровертний», «плавучий», «мінімалістичний». Фронтмен Sigur Rós Йонсі (Jónsi) розповів, що саунд нового альбому став більш електронним, однак, це не означає, що гурт тепер виконує танцювальну музику. Sigur Rós як і раніше використовує вигадану мову Vonlenska в своїх творах. Ця суміш ісландської та інших європейських мов звучить на всіх альбомах колективу, і давно стала їхньою своєрідною візитною карткою.
 

Гурт, який не давав концертів вже чотири роки, почне тур в підтримку нового альбому в серпні серією виступів на музичних фестивалях, включаючи «Rock en Siene», де вони виступлять на одній сцені з Green Day, Mark Lanegan Band іThe Black Keys. Sigur Rós також завітають у вересні до Польщі, де в рамках Sacrum Profanum Festival виступлять із двома концертами у Кракові. 
  

   
  
Трекліст:


1.Ég Anda
2.Ekki Múkk
3.Varúð
4.Rembihnútur
5.Dauðalogn
6.Varðeldur
7.Valtari
8.Fjögur Píanó
 
теги: Melancholic Ambient, Experimental Post-Rock, Ethereal
 
послухати альбом уже можна в інтернеті, зокрема він доступний і тут: vk.com/artie_azh
 
 

23.04.2012
 


Коментарі: 3

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах