Singleton збирає кошти на запис нового альбому


фото: Olga Gurovich

Київський indie-rock гурт Singleton приступає до студійної роботи над своїм другим повноформатним альбомом. Для збору коштів на запис, підготовка до якого вже йде повним ходом, Singleton вдалися до послуг міжнародної crowdfunding платформи IndieGoGo.
 
За допомогою IndieGoGo всі небайдужі до гурту Singleton із будь-якої точки планети можуть зробити свій грошовий внесок у запис альбому. Залежно від вкладеної суми кожен може отримати від гурту один із сувенірів - підписаний CD з новим альбомом або фірмову футболку Singleton. Найбільш щедрих шанувальників, окрім сувенірів, чекає згадка у списку подяк у буклеті альбому.
 
Проект Singleton на IndieGoGo: indiegogo.com/Singleton-New-Album
 
 

 
"Singleton - це indie-гурт, ми все намагаємося робити своїми силами, але через відсутність будь-якої фінансової підтримки, результату часом доводиться чекати досить довго. Наш перший альбом ми писали більше двох років. На цей раз ми хочемо все зробити швидше і випустити альбом вже навесні 2012. Треки вже написані, і було б чудово видати їх поки вони свіжі. Саме тому ми запустили цей проект на IndieGoGo. За допомогою нього ми сподіваємося зібрати половину коштів необхідних для запису альбому, другу половину ми інвестуємо самостійно. Ми дуже сподіваємося на підтримку наших друзів та фанів з України і закордону. Успіх нашого першого альбому The High Seas доводить, що наша музика затребувана, і ми дуже хочемо поділитися новими піснями з нашими слухачами!" - каже Аліна Федорова, вокалістка Singleton.
 


09.11.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах