Singleton посіли перше місце на фестивалі EurockMarathon в Берліні  

24 листопада в Берліні відбувся фестиваль EurockMarathon - новий міжнародний музичний конкурс, покликаний підтримати молоді європейські рок-гурти. Із 252 претендентів із усієї Європи, які подали заявки минулого року, журі фестивалю відібрало 8 фіналістів із 8 європейських країн: EMBASSY з Чехії, KIRMIZI з Туреччини, MAXIMUMPOWER з Боснії та Герцоговини, NOTETOAMY з Нідерландів, SAMARAH з Німеччини, SINGLETON з України, THEBANDITI з Італії й VERBALDELIRIUM з Греції.

Як повідомили організатори, одна з головних ідей фестивалю – показати найкраще з тих країн, яким не приділяється достатньої  уваги домінуючими американськими та британськими лейблами. Кожен відібраний гурт мав лише 10 хвилин для переконання журі у тому, що саме він гідний перемоги. До трійки переможців зараховано наступні команди: третє місце посіли італійці TheBanditi, друге – турки Kirmizi, а перше – Singleton з України.

 
Singleton у свою чергу вирішили закріпити результат випуском другого альбому, робота над яким триває вже не один місяць. На відміну від першої платівки The High Seas, зведеної в Києві, друга створюється за підтримки лондонського звукоінженера Барні Барнікотта, який працював з Arctic Monkeys і Kasabian. До релізу, запланованого на весну наступного року, має ввійти й одна з пісень виконаних на фестивалі - "Drown", до якої зараз знімають кліп.

05.12.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах