Ска панки La Skarnemurta виступлять у Києві 11 березня


11 березня о 19.00 в Києві, КМЦ Києво-могилянської академії («Підвал»)
Вхід : 20-30 грн.

Міжнародний музичний фестиваль «СЛАВСЬКЕ-РОК 2008» представляє вперше в Україні італійський гурт «La SKARNEMURTA».

Восени 1998 року двоє хлопців з Палермо Макс та Буфо створили ска-рок-н-рольний гурт «La Skarnemurta», щоб збирати повні танцполи. Запросивши ще кількох друзів-музикантів розпочали тріумфальне сходження на сцени Італії (Emilia Romagna area), випромінюючи з них потужний мікс ска, реггі, рок-н-ролу, панку, польки, свінгу, що просто назвали - skatchanka!

Роки 1999 та 2000 пройшли у постійних концертах по всій країні, вони охопили міста Комо, Лугано, Мілан, Турин, Верчеллі, Навару, Болонью, Флоренцію, Пізу, Віченцу, Пезаро, Імолу, Васто, Лечче, Латерцу, Матеру, Козенцу, Беневенто та інші.

Навесні 2002 року La Skarnemurta записує їхню першу пластинку: «UNA PASIÒN ME DOMINA” вживу на студії «Sliver Music» у Пармі. В альбом ввійшло 11 пісень.

Трохи згодом, у вересні виходить їхній перший живий CD “Neruda!” (назву альбому дало ім’я тієї величезної ляльки горили, яку вони знайшли на смітнику, що її постійно мають на сцені, Але насправді її ім*я – це жарт, гра слів, що в перекладі з діалекту пишеться як «nel rudo» і означає «на смітнику»).

В липні 2005 року гурт з шаленим успіхом грає на фестивалі Rototom Sunsplash Festival of Osoppo, одному з найбільших міжнародних реггі-фестивалів, відзначеного такими іменами, як Skatalites, Sud Sound System, Zion Train, Gregory Isaacs, Barrington Levy and Jimmy Cliff.

Гурт «La SKARNEMURTA» відгукнувся на запрошення компанії СКІ, яка протягом багатьох років активно займається організацією культурно-мистецьких та спортивних заходів, і 11 березня о 19 годині відбудеться їх концерт в КМЦ Києво-Могилянської Академії.
А влітку своєю запальною музикою італійці веселитимуть «СЛАВСЬКЕ-РОК ФЕСТ 2008»

Послухати : http://www.myspace.com/skarnemurta


09.03.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах