Sleeping Bear випустили новий EP


 
У перший день весни, 1 березня, вийшов новий міні-альбом київського пост-рок гурту Sleeping Bear, що містить 3 композиції, котрі вже неодноразово виконувалися під час живих виступів, але видані були лише зараз. Записані всі треки були восени-взимку 2014 року, потім деякий час тривало зведення, і ось нарешті матеріал був представлений публіці. 
  
  
"Нещодавно в нас відбулися зміни у складі, в нас новий учасник гурту на бас-гітарі, але цей матеріал записаний ще зі старим басистом, тому в певному сенсі він для нас означає прощання з певним етапом в житті гурту та настання нового," - розповідають учасники Sleeping Bear. "Назва ЕР, "Parinae" (лат. - синиця) виникло у нас саме по собі, просто шляхом підбору асоціацій ми прийшли до кольорової гами обкладинки ЕР, яку хотілося б бачити, і уява сама намалювала птаха, що сидить на гілці. Окрім того, це слово просто гарно звучить."
 
Треки, що містяться на релізі усі досить різні за настроєм, але стилістично продовжують дебютний альбом гурту, котрий вийшов у квітні 2014 року.
 

03.03.2015
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах