Slow Electric та Ex-Wise Heads (UK) виступлять 4 березня у Києві 

  
4 березня, в неділю, в київському Будинку Художника відбудеться концерт чудових музикантів з Англії та Естонії в проекті Slow Electric/Ex-Wise Heads (ембієнт-джаз, етно-ф'южн).
 
Багатьом любителям серйозної музики в нашій країні добре відомі імена таких музикантів, як Тім Боунесс і Колін Едвін. Тім - англійський вокаліст, володар унікального тембру, працював із безліччю найвідоміших сучасних музикантів. У цей список входять гітарист, засновник King Crimson Роберт Фріпп, легендарна співачка Джуді Дайбл (Fairport Convention), італійська співачка Alice і багато інших. Але найбільшу популярність йому принесла давня співпраця із лідером нині культової прог-рок групи Porcupine Tree, тричі номінатів на Греммі, Стівеном Уїлсоном в арт-поп проекті No-Man. За свою історію з 1987 року дует випустив шість повноформатних альбомів, а також безліч різних синглів, міні-альбомів, збірників та DVD. Багато ранніх робіт нині є фонографічної рідкістю і скуповуються колекціонерами за чималі суми грошей. Унікальність музики No-Man в постійному пошуку нових форм, вишуканості, тонкощі найкрасивіших мелодій, ідеальному підборі запрошуваних для записів музикантів. Тім також чудовий поет - всі тексти для своїх пісень він пише виключно сам. 
 
Колін Едвін - один з найцікавіших сучасних бас-гітаристів. Звичайно ж основним проектом, з яким його асоціюється любителі музики в усьому світі, є згаданий вище колектив - Porcupine Tree. Граючи в ньому з 1993 року він взяв участь в записах практично всіх альбомів групи. І нарівні з клавішником Річардом Барбіера брав участь у всіх концертних турах. Також свого часу допомагав у записі дуету "No-Man", наприклад на одному з найбільш культових альбомів англійської альтернативної сцени початку 2000-х - Returning Jesus. У вільний від зайнятості в Porcupine Tree час Колін активно співпрацює з різними рок і джаз-колективами. Його унікальне звучання, будь-то гра на контрабасі, ладовом або ладовій басу, завжди пізнавано слухачами. Його сольні записи активно продаються музичними магазинами нарівні з іншими відомими сучасними музикантами. 
 
У Києві ці чудові музиканти представлять глядачам свої сольні проекти. Тім - абсолютно новий, англо-естонський колектив Slow Electric. Група створилася трохи більше року тому і складається з чотирьох осіб - це власне Тім Боунесс, його давній друг і колега з Англії, піаніст і композитор, людина пише додатки до iPad (і використовує його, як музичний інструмент на концертах) , звукорежисер і продюсер - Пітер Чілверс, і естонський дует UMA, що складається з трубача Олексія Сакса і гітариста Роберта Юрьендала. Естонці підкорили свого часу ряд різних зарубіжних критиків і музикантів, серед яких був і Роберт Фріпп. І навіть удостоїлися честі грати для Короля Швеції на одному з прийомів. Група випустила диск в кінці 2011 року.  Стали з'являтися неодноразові пропозиції про концертний тур. Але з огляду на величезну зайнятість у своїх основних проектах, змогли зібратися разом лише на презентації альбому в Норвічі. Так що любителі музики в Україні отримують ексклюзивну, унікальну можливість почути і побачити колектив наживо і насолодитися красивими, мелодійними композиціями. 
 
На відміну від Тіма Колін Едвін привозить до Києва свій давній проект Ex-Wise Heads. Це дует інструментальної музики, в якому крім Коліна, грає найлегендарніший представник англійської прогресивної музики 70х років, учасник культового колективу Henry Cow - Геофф Лей. Басс гітара, флейти, африканські дудки, саксофон, вишукана електроніка створять неповторну атмосферу. Можливо в цій музиці глядачі почують дух Північної Африки, або Близького Сходу. Група випустила ряд успішних альбомів за роки свого існування. Але, знову ж таки, в наслідок великої зайнятості музикантів у своїх основних проектах, концерти дає вкрай рідко. 
  
Слухати:
  

 


04.03.2012 Центральний Будинок Художника, Київ, Україна
Двері: 19.00 починаток: 19.30
Квитки від 50 до 300 грн. в касах karabas.com та biletik.ua  

25.02.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах