Сoca Cola намагається символічно поєднати архітектурні пам’ятники з виступами відомих музикантів


Siouxsie Sioux та Magic Numbers відіграють доволі незвичайні концерти у межах акції The Coke Music Discovery Sessions.

Концерти з серії The Coke Music Discovery Sessions організовані компанією Сoca Cola. Їхня мета – символічно поєднати архітектурні пам’ятники з виступами відомих музикантів.

Siouxsie Sioux виступатиме 28 вересня на спеціальному майданчику Ейфелевої вежі у Парижі, а 19 жовтня Magic Numbers відіграють концерт в церкві Фрикірк’ян у місті Рейк’явік. Третій концерт відбудеться у листопаді в Афінах, але хто гратиме поки не відомо.

Кожен учасник акції особисто обере собі групу на розігрів з запропонованих компанією інді-колективів. «Я не могла відмовитися від можливості підтримати незалежні таланти і зіграти у такому легендарному місці як Ейфелева вежа. Я завжди була зацікавлена у тому, аби допомогти цікавій музиці стати успішною», - каже Siouxsie Sioux, в якої, до речі, 2 жовтня виходить альбом – Mantarey.

Siouxsie Sioux – колишня вокалістка піонерів пост-панку та нью-вейву Siouxsie & The Banshees. Колектив проіснував від 1976-го до 1996-го року, давши музичній індустрії 15 платівок. Наприкінці 90-х Sioux виступала у межах проекту Creatures. У жовтні виконавиця видає перший у своїй кар’єрі сольний альбом Mantarey.

Magic Numbers – британська рок-команда, складається з двох пар родичів: брата і сестри Gannon-ів Sean-а і Angel-и та брата і сестри Stodart-ів Romeo і Michele. У минулому році цей сімейний квартет розжився другою платівкою Those the Brokes.

За матеріалами: ФДР, gigwise.com


10.09.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах