6 грудня гурт Vera Lingua презентує свій другий альбом у арт-просторі MEZZANINE


 
6 грудня в арт-просторі MEZZANINE відбудеться презентація альбому гурту Vera Lingua "Sounds Of The Earth" за підтримки київських друзів Alinda і полтавських друзів Sinobola!
 

 
Vera Lingua - вибуховий post-rock / post-metal дует з Києва, живі виступи якого радують божевільною енергетикою і щирою самовіддачею. Божевільні по подачі ударні і гітара в комбінації з мелодійною і теплою, потужною електронікою дають симбіоз звуків, які не залишать байдужими нікого в залі. У їхній інструментальній музиці відчувається вплив progressive року. Група існує з 2010 року і за час існування випустила 2 альбоми і 1 сингл. І ось тепер запрошує вас на презентацію другого повноформатника під назвою "Sounds Of The Earth". Лінк: www.veralingua.info/music/
  

  
Alinda - мрійливий, прохолодно-теплий, притягальний і динамічний, драматичний і чарівний - слова, якими можна описати цей саунд. Використання атмосферності американського пост-року і прогресив-року (If these trees could talk, Caspian, Red sparrows, This will destroy you), контрастності японського пост-року і мат-року (Envy, Te, Toe) і імпресії скрімо сучасної французької школи (Sed non satiata, Daitro, Gantz), а також деякий вплив звучання пост-хардкор і пост-метал груп (Eleventh he reaches London, Irepress, Tesa, Isis), дає в результаті неймовірний коктейль з емоцій і переживань. Хлопці з Києва випустили EP в 2009-му і альбом в 2013. Зараз працюють над новим матеріалом. Якщо коротко, Alinda - це саундтреки до космічної прогулянки. 
 

 
Sinobola - post-rock колектив із міста Полтава, який грає інструментальну музику, наповнену прекрасними тонами і несподіваними паузами. Ця музика не дасть розслабитися, вона хоче щось розповісти. Їхня музика випромінює світло і тепло. Надає відчуття, ніби ти пливеш по Чумацькому шляху і раптом починаєш сплавлятися по бурхливій річці. Гурт існує із 2010 року і на його рахунку EP "Idea", однойменний альбом 2012 року і зовсім недавно у них вийшов новий альбом "What would happen if everyone were watching the stars?".
   
MEZZANINE (вул. Нижньоюрківська 31)
Початок о 18:00 
Вхід: 50 грн.
 

03.12.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах