Стали відомі деталі нового фільму Ларса фон Трієра


Наступний свій фільм, який називатиметься "Антихрист", Ларс фон Трієр зніматиме у Німеччині. Про це стало відомо ще у квітні: земля Північний Рейн-фестфалія профінансувала проект режисера на суму 900 тисяч євро (1,4 млн. доларів). Загалом бюджет фільму становить 11 мільйонів доларів. Фільм у Німеччині Трієр буде робити вперше, а його вихід анонсовано на 2009 рік.

Уїллям Дефо, Шарлота Гензбур

Нещодавно були названі і актори, що виконають головні ролі. На знімальному майданчику "Антихриста" під керівництвом фон Трієра зустрінуться Уїллям Дефо і Шарлота Гензбур.

У синопсисі стрічки, яка, згідно Variety, починається як психологічний тріллер і переростає у фільм жахів, мовиться, що головні герої — пара, що оплакує смерть дитини. У пошуках заспокоєння вони переїздять в будинок посеред лісу. Англомовний фільм досліджуватиме припущення, що світ створив Сатана, а не Бог.

Сценарій для трієрівського "Антихриста" написав данець Андерс Томас Йенсен. Він зняв декілька фільмів на батьківщині, зокрема "Адамові яблука" (приз глядацьких симпатій Європейської кіноакадемії в 2006 році). У вересні 2008 року в прокат вийде фільм "The Duchess" ("Герцогиня") Сола Дібба з Кірою Найтлі в головній ролі. Сценарій до цієї великої костюмної драми теж написав Йенсен.

Останній повнометражний фільм Ларса фон Трієра — "найголовніший бос" — вийшов у 2006 році. У 2007-му він зняв епізод для колективного режисерського проекту "У кожного своє кіно". Про плани зняти "Антихриста" фон Трієр говорив ще в 2006 році і планував приступити до роботи літом 2007-го, але проект опинився відкладений на рік.13.08.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах