Stalker VA видав EP "Emersion"


 
18 жовтня 2013 року на лейблі Ember Music вийшов новий міні-альбом (EP) проекту Stalker VA під назвою "Emersion".
 
Emersion EP містить у собі 4 ембієнтні композиції, частину із яких можна було почути вживу на виступах Stalker VA на AZH Promo Stage. Послухати можна тут: 
 
 
Музика та дизайн - Дмитро Безручко. Мастеринг альбому виконано німецьким музикантом Маріусом Ц. Хамеріхом, відомим за проектом "kikai". У композиції "Ålesund" використано уривок з вірша норвезького поета Улава Хоконсона Хеуге, який, між іншим, знаний за своїми роботами у жанрі каліграми або графічних віршів.
 
Лейбл Ember Music - це незалежний лейбл, що базується в Сіеттлі, штат Вашингтон, США, і спеціалізується на електронній, зокрема ембієнтній музиці. Його особливістю є те, що фактично він являє собою колаборативну платформу для цілої спільноти музикантів, спеціалістів зі звуку, дизайнерів, програмістів, відеографів, фотографів, спеціалістів з промоушену тощо, і керується філософією взаємодопомоги і взаємопідтримки, яку надають один одному учасники лейблу.
  

 
Stalker VA - проект київського композитора Дмитра Безручка. Його музика - це електроакустичні ембієнтні звукові ландшафти з використанням синтезу, власних «польових записів» та трансформованих звуків. Більша частина робіт – це свого роду атмосферні, наповнені особливими емоціями тембральні музичні подорожі, які досліджують людське сприйняття, спогади, сни та споглядання; природу свідомості та її взаємодію зі Всесвітом. 

Активно співпрацює з Azh Promo з 2012 року. 


25.10.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах