На екрани виходить „Пузир” Стівена Содерберґа


Від 29 жовтня в українських кінотеатрах можна подивитися стрічку американського режисера Стівена Содерберґа / Steven Soderbergh, що знаменувала його повернення до арт-хаузного кіна. „Пузир” Стівена Содерберґа був учасником міжнародних кінофестивалів у Венеції, Торонто та Нью-Йорку.

Абсолютно незворушна і холодна зарисовка про порожнечу життя американців. Содерберґ ухитряється показати це без жодного символізму. - Лу Луменнік, “New York Post”

Приголомшлива та інноваційна драма-експеримент Стівена Содерберґа, режисера фільмів «Трафік», «Соляріс», «13 друзів Оушена», знята в його фірмовій манері, коли глядач ніби зі сторони спостерігає за сюжетними перипетіями і переживаннями героїв. Стрічка унікальна тим, що головні ролі в ній зіграли непрофесійні актори – жителі містечка, в якому і знімався фільм. Крім того, фільм знятий без спеціально написаного сценарію, всі діалоги тут зімпровізовані виконавцями ролей у міру їх розуміння ситуації. Саме завдяки цьому створюється повний ефект присутності...


30.10.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах