Stoned Boys виступлять у Києві  
У клубі Closer стартує серія п'ятничних рейвів AstroSurf - пряма, яка нескінченно подовжується, пронизує минуле і майбутнє, міжгалактичні одкровення далекого завтра, навіки сплетені з безкомпромісним олдскулом.  Що б все це не означало, в гостях на першій вечірці - Stoned Boys, електронний дует з Москви, що складається з Жені Горбунова, музиканта року - 2012 на думку московського журналу «Афіша» та Андрія Лі, одного з найбільш затребуваних діджеїв нової незалежної російської сцени.
 
Три з лишком роки свого існування Stoned Boys знаходилися в постійному пошуку звуку, записали альбом і три EP дуже різної електронної музики, до цього часу остаточно перетворившись на техно-дует з безліччю неочевидних ідей і відсилання до класики жанру, начебто ранніх релізів лейблів R&S і Underground Resistance. У зв'язку з цим Stoned Boys приготували програму з цілком нових треків і записали EP House Wars, яка з'явиться на Itunes, Juno і т. д. наприкінці листопада. Виступ на AstroSurf - по суті презентація нового релізу, яка пройде в Києві раніше, ніж у Москві.
 
Локальну підтримку Stoned Boys нададуть брати по розуму - Noizar (засновник та ідеолог Wicked Bass Records) і DJ Boris - половина дуету Zhiguli, а також спеціальний таємний гість.
 
 
 
Closer (Нижньоюрківська 31)
Вхід: 70 грн.

08.11.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах