23 травня у Києві пройде фестиваль електронної музики СТРІЧКА


Французький колектив DSCRD
Нарешті в Київ завітало тепло. А отже, настав час нестримних танців, відривної музики та божевільних вчинків. Як щодо шаленої вечірки на стрічкоткацькій фабриці? Гадаєте, неможливо. Арт-центр Closer, котрий постав на території колишніх цехів фабрики, розвіє ваші сумніви. 23 травня арт-центр влаштовує фестиваль сучасної  танцювальної музики “Стрічка”, котрий змінить ваше уявлення про відпочинок у нічних клубах.
 

 
Відкриття фестивалю відбудеться просто неба у дворі колишньої стрічкоткацької фабрики разом із французьким колективом DSCRD. Ці хлопці подарують вам не просто музику, а звуковий перфоманс, виконаний за допомогою студійної електронної техніки, пультів та комп’ютерів. DSCRD задасть ритм фестивалю і подарує потужний заряд енергії на всю ніч. Окрім того, під звуки приємної електоронної музики можна буде насолодитися об’ємним відео-мепінгом від TENPOINT VJ's, котрі перетворять стіни фабрики у розмаїте та динамічне полотно.
 

 
Взагалі, на території арт-центру будуть функціонувати три танцполи, галерея, бари, відкритий майданчик “Лесной причал”.  Упродовж ночі у дворі працюватиме фудкорт, де присутні зможуть поживитися тайською лапшою, різними сендвічами, пирогами, випити скляночку лимонаду або ж чаю. Меню порадує і вегетеріанськими стравами.
 
На фестиваль завітають ді-джеї з Румунії, Аргентини, Берліну, Нью-Йорку, Парижа, Києва та Москви. Серед них добре знайомі поціновувачам електроніки імена: RHADOO, BRUNO PRONSATO, ABELLE, RON MORELLI та багато інших талановитих артистів.
 
Карта та розклад фестивалю:


 
Paramida – резидент, хазяйка серії вечірок Paradisco та засновниця лейблу Love On The Rocks
BRUNO PRONSATO - продюсер з Берліну
Ана Хелдер з Розаріо (Аргентина) представляє молоде покоління південно-американської хаус-сцени
 
Фестиваль обіцяє бути атмосферним та драйвовим. Без яскравих вражень та бурхливих емоцій не залишиться ніхто. Повірте, Стрічка зробить теплу травневу ніч справді гарячою.
Вартість вхідного квитка у день події - 240 грн. 
Місцепроведення - Нижньоюрківська 31, Київ.

 

22.05.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах