swod у Києві: in the night of sparkling ambient


swod

Про swod AZH розповідав у свому останньому подкасті pro post rock. І тепер вони виступлять у Києві - 24. X. 2008. Хіба це не дивовижно?

Про swod можна без перебільшення стверджувати, що це – один з найсміливіших й вдалих експериментів з поєднання живого звуку та звуку цифрового. Маючи абсолютно протилежні погляди на музику, Олівер Доерель (Oliver Doerell) та Стефан Ворман (Stephan Wöhrmann) знайшли дивовижний компроміс між живим і неживим. У проекті SWOD тісно переплітаються рояль і тонкий звуковий дизайн, через що їх важко з кимось поєднати. Ніжні мелодії поруч з індустріальними звуками, уривками радіохвиль, розмов, та м’яка бас-гітара, - це все SWOD.

swod

Минулого року артисти виступили у якості хедлайнера на фестивалі „Ніч мертвої фотографії 4”, який щорічно відбувається у Москві. Чудова якість живого виступу та надзвичайний успіх концерту у публіки наштовхнули на думку про необхідність привезти SWOD до української столиці. Отже, 24 жовтня ми матимемо можливість на власні вуха почути SWOD, та насолодитись атмосферою, створеною артистами у клубі Cinema!29.09.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах