Сильний дощ не став на заваді Славське-рок фесту


25-27 липня в Славському Сколівського району Львівської області відбувся щорічний фестиваль Славськерок, який не зважаючи на складні погодні умови включав культурну, екологічну, спортивну і музичну програми.

На другий день фестивалю погода покращилася, але перед початком основних виступів знову пішла злива. У цей день на сцену вийшли львівська Green Silence, херсонська Chilibombers, поляки з Koniec Swiata, італійська La Skarnemurta і The Ukrainians, Англія.

Крім того концерт кілька разів переривали повідомленнями з проханням у терміново забрати всі намети з наметового містечка, оскільки рівень води в місцевій річці впродовж дня постійно піднімався. Уночі ріка вийшла з берегів, за словами організаторів вода забрала життя як мінімум однієї людини.

Не дивлячись на це, в останній день фестивалю погода покращилася і відпочиваючі могли повністю відчути всі принади Славськерок - крім основної сцени на місцевому стадіоні, усі бажаючі могли послухати народних і етнічних виконавців на Денній сцені.

У неділю 27 липня на місцевому стадіоні зіграли Пропала грамота з Кам’янця-Подільського, турецька Direc-Т, польські Farben Lehre і чеська 100 C.

Також у місцевому клубі був організований перегляд фільмів. Зокрема, українських фільмів за участю Івана Миколайчука і фільмів на екологічну тематику.

Усі бажаючі могли взяти участь у майстер-класах з гончарства і художнього розпису. На фестивалі також відбувся екологічний квест і конкурс фотографії.

За повідомленням організаторів, після координації з іншими українськими фестивалями, у наступному році фестиваль пройде в самому кінці липня. У минулі вихідні в Бродівському районі Львівської області також проходив етнофестиваль Підкамінь.

Джерело: Корреспондент.net


30.07.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах