Унікальний проект «FLAMMA INTUS: світло всередині» можна буде побачити 18 вересня у Києві


SYN

Одноденний проект учасників групи SYN (автори Ія Матях, Євген Чернишов). Художня інсталяція в 2-х частинах: День і Ніч. Вдень глядач бачить об'єкти у вигляді 13-ти «сплячих» білих пірамід, які прокидаються із заходом сонця.

Місце: Пейзажна алея (під рестораном «Монако» на зеленій зоні).
Триватиме з 19.00 до 22.00
Саунд дизайн: Ottosiderspunk (Valta & Minikin), Zavoloka.

Проект групи SУN покликаний підтримати молодих авторів, які тільки починають свій шлях у сучасному мистецтві і звернути увагу глядачів до проектів, які створюються в середовищі міста.

Автори пропонують подумати на тему деградації людства, яке ніби занурилося в сон, і дають йому шанс «прокинутися», вказуючи на необхідність людини-творця, звертаючись до моделі ідеалу часів Відродження, але сучасними засобами. Спочатку глядач бачить об'єкти у вигляді 12 білих пірамід, з яких лунає «храп». Головне дійство починається в найбільшій піраміді з дивовижними лазерними проекціями, які відтворюють молекулярну решітку фізичної матерії, поширюються за чотирма сторонами світу і більше схожі на сни. Завдяки двобарвній гамі (початок і кінець кольорового спектру) вони дають необмежений простір тлумачення.


15.09.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах