14 березня Том Морріс (UK) та Voida виступлять у Києві
14 березня у фестиваль-ресторації “Диван”, за підтримки AZH Promo, відбудеться сольний виступ британського виконавця Тома Морріса та українського експериментального проекту Voida.
 
Том Морріс (T E Morris) – засновник і незмінний лідер гурту Her Name Is Calla, представить київській публіці свій сольний проект. Це вже не перший його приїзд до України: у вересні 2011 року відбулись концерти у Києві та Львові. Минуло не так багато часу, але, на численні прохання фанів, кількість яких значно виросла після осінніх концертів, Том знову повертається до нашої країни. Тут він представить публіці свіжий матеріал та презентує свій дебютний повноформатний альбом “We Were Animals”, що вийшов у січні цього року. Зазначимо, що торік Том видав кілька сольних EP (“Moon EP”, “An Ocean is Enough to Love”, “I Could of Been a Fire”, “Every Second, Forever”) та заснував власний лейбл Olynka Records.
 
Всі, хто завітає 14 березня до “Дивану”, почують нескладну та чисту музику. “Просто вокал і гітара. У своїй творчості я спеціально вибрав підхід із зануренням у музику; хочу мати побільше простору в піснях” – відзначає Том. Відоме видання “PopMatters” порівнює сольний проект Морріса із Деміеном Райсом, але відзначає в Томові “свіжіший та більш драматичніший підхід, обдуману і вдало підібрану лірику. Сором’язлива й скромна людина в житті, на сцені він стає безстрашним і гордим музикантом, котрий розтопить байдужість навіть найбільш прохолодно налаштованої аудиторії”.
 
 

 

Проект Voida виник у 2007 році як поле для експериментів музикантів, з ініціативи Ігоря Сидоренка. Дроуново-ембіентні форми композицій з часом переросли у сінґер-сонґрайтерский матеріал, що виникає під впливом творчості таких відомих музикантів, як Nick Drake, Tim Buckley, Leonard Cohen, Peter Hammil, Steve Von Till, Matthew Parmenter, Brian Borcherdt, Vic Chesnutt, Elliot Smith та ін., чого не приховує і сам Ігор, характеризуючи цим свою музику.  Під час концерту публіці буде представлено композиції з другого повноформатного альбому «Colour Me Darkness».
 
Окрім Києва, Том Морріс відвідає такі міста як Тернопіль (10/03), Львів(11/03), Хмельницький(12/03) та Одеса(13/03), Харків(15/03) та Донецьк(16/03).
 
Організатори концерту: AZH PROMO

З питань акредитації:
docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dG9lWjliakNscHpIZklyQzJiRlhBVlE6MQ#gid=0
 

02.03.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах