Том Морріс, лідер британського гурту Her Name is Calla, виступить із двома концертами в Україні


T E Morris
Том Морріс / T E Morris перш за все відомий тим, що є засновником та незмінним лідером британського гурту Her Name Is Calla.

Але на відміну від багатошарової і темної music-noir, сповненого болю, покрученого пост-року, що він грає у гурті, його сольний проект відрізняється простотою і чистотою. Без жодних сюрпризів та прихованих ігор. Це так, ніби музикант прийшов до кращого розуміння себе і мистецтва, яке він створює. “Просто вокал і гітара. У моїй власній музиці я спеціально вибрав підхід із зануренням у музику; хочу мати побільше простору в піснях” – відзначає Том.

 
Відоме видання PopMatters порівнює сольний проект Морріса із Деміеном Райсом, але відзначає в Томові “свіжіший та більш драматичніший підхід, обдуману і вдало підібрану лірику. Сором’язлива й скромна людина в житті, на сцені стає безстрашним і гордим музикантом, що розтопить байдужість навіть найбільш прохолодно налаштованої аудиторії”.
 
Цього року Том видав кілька сольних EP (“Moon EP”, “An Ocean is Enough to Love”, “I Could Of Been A Fire”, “Every Second, Forever”) і восени вирушає у невеликий тур Європою. Послухати декілька безкоштовних треків можна також на сторінці Тома у фейсбуці, а також на сторінці гурту Her Name Is Calla: hernameiscalla.bandcamp.com


Цього року Том видав кілька сольних EP ("Moon EP", "An Ocean is Enough to Love", "I Could Of Been A Fire", "Every Second, Forever") і восени вирушає у невеликий тур Європою.

В Україні він виступить із двома акустичними концертами, які відбудуться у Києві та Львові 14 і 15 вересня відповідно.

Послухати декілька безкоштовних треків можна також на сторінці Тома у фейсбуці, а також на сторінці гурту
Her Name Is Calla: hernameiscalla.bandcamp.com

 

 

Перший концерт Тома Морріса відбудеться 14 вересня у київському арт-клубі "44" за підтримки грузинсько-української виконавиці Sophie Villy
 
Як пише видання Bauhouse СТЛ про Софі Віллі, "у ній сила і душевність Сходу, пристрасть і чуттєвість Заходу, і навіть ілюзорність африканського міражу, який якщо і вдається побачити хоча б раз, то забути вже не можливо!"
 
 
Адреса: Арт-клуб "44", вул. Хрещатик, 44-б
Початок: о 21-00. Вхід: 50 грн.

 

 
Наступного дня, 15 вересня, Том виступить у Львові в кафе "Деманджаро", за підтримки львівського гурту "Один в каное", яких слухачі часто високо відзначають за неординарний вокал. 
 

 
Послухати їх можна тут: vkontakte.ru/club18460232
 
Адреса: Деманджаро, вул. Галицька, 10
Початок: о 21-00. Вхід: 35 грн. 
 

16.08.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах