Тернопільська Присутність у Києві буде присутня 11 вересня


У п'ятницю, 11 вересня 2009 року у київському клубі "Філін" відбудеться мистецький проект "Тернопільська присутність у Києві", за участю гуртів Nameless, The gEE'sі та ОрАнджі.

Презентаційний Фестиваль "Тернопільська присутність" виник спонтанно у березні 2008 року з метою ознайомлення меломанів з інших українських міст з усім розмаїттям мистецької сцени Файного Міста Тернополя ТМ.

3 липня 2009 року з успіхом відбулася "Тернопільська Присутність у Хмельницькому", якій взяли участь гурти "Nameless" (UA, Ternopil), "Ті, що падають вгору", "oрАндж", "The gEE's", "Los Colorados", The Chellies (Житомир).

В умовах, коли кожний обласний центр в Україні живе власним мистецьким життям, яке через недолугість українського шоу-бізу виглядає подрібненим і відокремленим, феститваль "Тернопільська присутність" намагається вирішити дві задачі - ознайомити слухачів з інших міст з неповторністю тернопільської сцени і показати мистцям інших регіонів України способи трансляції своїх творів на ширшу аудиторію.

Для "Тернопільської Присутності" у Києві 11 вересня 2009 року у арт-клубі "Філін" на Куренівці ми відберемо найкращі на сьогодні в Тернополі колективи різного стилістичного та емоційного забарвлення, які дадуть ознайомчу уяву про те, якого розмаху набув мистецький рух у Файному Місті Тернополі, що таке поняття "тернопільська хвиля" і "тернопільська інвазія".


02.09.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах