10 грудня у Києві виступлять гурти The Best Pessimist, Alinda та Sinobola


 
THE BEST PESSIMIST (Одеса)
myspace.com/thebestpessimist
The Best Pessimist - проект українського музиканта і композитора Сергія Лунєва. Проект був утворений в січні 2009 року. За 2 роки діяльності Сергія - видано 4 альбоми на різних нет-лейблах. Його музика сформувалась під впливом таких жанрів як пост-рок та ембієнт.
Читати інтерв'ю: azh.com.ua/music/thebestpessimist
 
 
ALINDA (Київ)
post-rock, post-metal, instrumental, screamo гурт із Києва. Не дивлячись на постійну зміну складу, за час існування гурт встиг дати 16 концертів у Києві та інших містах України. З моменту заснування гурту і до цих пір продовжує змінюватися його стиль. Використання атмосферності американського пост-року і прогрессив-року (If these trees could talk, Caspian, Red sparrows, This will destroy you), контрастності японського пост-року і мат-року (Envy, Te, Toe) і імпресії скрімо сучасної французької школи (Sed non satiata, Daitro, Gantz), а також деякий вплив звучання пост-хардкор і пост-метал груп (Eleventh he reaches London, Irepress, Tesa, Isis), дає в результаті своєрідний коктейль з невизначеним стилем.
Слухати: myspace.com/alindaband
 
SINOBOLA (Полтава)
Молодий гурт, що грає інструментальний пост-рок, створений в 2010 році в Полтаві, спершу, як готове до експериментів у звуці тріо - дві гітари та ударні. У 2011 в гурт був прийнятий басист, який швидко влився в колектив.
Слухати: myspace.com/sinobola
 
Крім того, за словами організаторів, на вас чекатиме сюрприз у вигляді пост-рокової імпровізації на початку вечора. 
 
Вхід: 30 грн.
Початок о 19:00
Місце проведення: Реп. база «Избушка-торохтушка»,  
знаходиться на Петрівці, 3 хвилини ходьби від метро, на території заводу «Динамо» Московський просп. 16.
Карта: http://tinyurl.com/botcet9
 


25.11.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах