The Best Pessimist виступить в Києві 1 листопада  
1 листопада у арт-просторі Mezzanine відбудеться post-rock подія, концерт гуртів THE BEST PESSIMIST (post-rock/ambient), SLEEPING BEAR (instrumental post-rock), H.SOROR (psychedelic/minimalistic rock) та SEAEYE (post-rock/shoegaze).
 
THE BEST PESSIMIST (post-rock / ambient) - інструментальний проект композитора з міста Одеса, Сергія Лунєва, який поєднує в собі елементи пост-року, ембієнту та легкої електроніки. Проект був утворений в 2009 році і за короткий час став одним із провідних колективів подібного жанру на території України та Росії. Легкість і чуттєвість композицій проекту припали до смаку китайській аудиторії, де THE BEST PESSIMIST є одним з найпопулярніших post-rock проектів. 
  
Композиції THE BEST PESSIMIST представляють собою інструментальні атмосферні замальовки, що відображають в першу чергу почуття і переживання самого автора, який використовує музичну мову в якості ілюстрацій. Музика без зайвої перевантаженості; музика безтурботності і польоту, що передається через звуки електрогітари і обережного баса, декоровані дзвінкими клавішними та електронними семплами. Свого часу на творчість THE BEST PESSIMIST вплинуло музика таких груп, як THIS WILL DESTROY YOU, THE AMERICAN DOLLAR і MONO, що простежується у Лунєва через пристрасть до просторовості й мінімалізму.
 

  

  


  
​SLEEPING BEAR - молодий київський колектив, що виконуєінструментальний post-rock. Відправною точкою в існуванні колективу можна вважати 7 квітня 2013, коли відбувся дебютний виступ групи. Незважаючи на те, що музиканти вже досить тривалий час грають разом, гурт знаходиться ще на самому початку творчого шляху і активно займається написанням нового матеріалу. Перший однойменний альбом гурту побачив світ 22 квітня 2014.
 


  
 

 
SEAEYE - це музика, що ллється зі світу снів, світу так близького кожному. Музика розповідає про далекі хвилі Океану Лихоліття; про політ безіменної птиці, що плекає в своїх крилах свободу. І в цій світлій гармонії сірою змією зачаїлася меланхолія, що шепче про прихід вічної зими, про застиглу в льодах надію. Легкі меланхолійні мелодії і ніжний вокал поєднуються з жорсткими рифами, малюючи яскраву картину мрій. Любителям легкої та гарної музики безумовно сподобається.
 

 

 
H.SOROR - це загадковий і мінімалістичний проект двох Наташ (також учасниці київських груп KROBAK і TOPPLE), які зібралися в 2013 році, щоб робити свою дивну психоделічного зразка музику за допомогою барабанів, баса, пари ефектів і мікрофона.
 


 
 

Двері відкриваються: 18:00
Місце: арт-простір MEZZANINE
М.Тараса Шевченка, вул. Нижньоюрківська 31 
Ціна квитків: 60 грн.

23.10.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах