13 травня відбувся реліз нового альбому від Arms and Sleepers "The Organ Hearts"The Organ Hearts – третій повний альбом від Arms and Sleepers, який вийшов слідом за зовсім свіжим міні-альбомом Nostalgia For The Absolute та першим синглом Tusk (де вміщено ремікс від Helios). В альбомі, який створювався впродовж 2010 та початку 2011 років, Макс Льюїс та Мірза Раміч знову співпрацюють з Беном Шепардом (з Uzi & Ari) та Філіпом Джамісоном (з Caspian).

На відміну від Matador, другої спроби команди, у новому записі набагато менше гітар, а основне зосередження припадає на електроніку та композиції з важкими барабанами. Пульсуючі біти та драйвові звуки синтезатора заміняють плавні мателофони та мелодики з попереднього альбому, та все ж залишаються чіткі пісенні структури та мелодії, які западають у пам’ять. Подібність із Matador у напруженості, яка сповнена текстурних та заплутаних нашарувань, та у відсутності страху виходити за рамки будь-якого стилю. Виконання дуже природнє і передає музичну зрілість команди, якої вони досягнули за останні чотири роки, 14 релізи та часті турне.

The Organ Hearts ділиться на три частини, майже як у дебютному альбомі Black Paris 86. Кожна з них функціонує як саундтрек до стану психіки, який постійно міняється – кожного дня та кожної пори року, і складає кінематографічне відображення наших комплексних відчуттів та витончених емоцій. Зрештою, у подорожі крізь цей запис втілюються сили з нашого справжнього життя, що протистоять одна одній: хвилювання – муки, ясність – збентеження, задоволення – палке бажання. Спільно діючи у тих трьох частинах, ці 12 окремих композицій малюють захоплюючу картину, яка передає змінність нашого життя та нестерпну м’якість і, разом з тим, викликає надії, які можливо чекають не за горами. Ніщо не певне, але і не все втрачено. У такому разі поетичний підзаголовок альбому видається абсолютно доречним: те, що робить мене слабким та стороннім вигадується десь далеко.

Це 15-ий реліз Arms and Sleepers, послухати та купити його можна на http://expectcandy.bandcamp.com/album/the-organ-hearts

Нагадуємо, що зараз триває європейське турне Arms and Sleepers, в рамках якого в Україні відбудеться 3 концерти:
29 травня - Київ,
30 травня - Львів,
31 травня - Чернівці
Інформація про квитки: www.azh.com.ua/music/armsandsleepers


14.05.2011
 


Коментарі: 1

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах