Прем'єра "This Movie Is Broken" відбудеться 25 червня


This Movie Is Broken - це новий фільм від легендарного канадського режисера Брюса Макдональда / Bruce McDonald і не менш легендарних зірок Broken Social Scene, які взяли участь у зйомках влітку минулого року під час свого шоу в Harbourfront, Торонто.
 
 Прем'єра фільму відбудеться 25 червня у Торонто та Ванкувері, а вже зараз ви можете подивитися трейлер:

 
 

 
 У минулому році лейбл Arts & Crafts випустив вичерпну історію гурту в книжці "This Book Is Broken", написаній журналістом Pitchfork Стюартом Берманом, а тепер під подібною назвою за сприяння цього лейблу виходить фільм.
 
 У центрі фільму - історія про літній роман між двома старими друзями - Бруно і Керолайн. Бруно прокидається в ліжку поруч із Керолайн, в яку давно закоханий. Але завтра вона повертається у Францію, і може ця ніч - це прощальний подарунок для її давнього друга. Тому сьогодні - сьогодні це останній шанс для Бруно. І сьогодні відбувається концерт Broken Social Scene, її улюбленого гурту. Може, якщо Бруно, з допомогою свого найкращого друга Блейка, дістане квитки і створить для Керолайн незабутній вечір, то йому вдасться зберегти це диво.
 
 Під час цього концерту BSS виступали розширеним складом: участь також взяли Feist, Емілі Хайнс і Емі Міллан. Фан-відео з концерту ви зможете глянути нижче: 
 
 

 
  Для повної передачі відчуття літа в Торонто, кінематографісти попросили фанів надсилати відео про те, що, на їхню думку, є есенцією цього часу. Дещо з цього увійшло в фільм.
 
  Після прем'єри This Movie Is Broken на фестивалі SXSW, фільм вже встиг отримати кілька позитивних рецензій у пресі. Тож із нетерпінням чекаємо можливості подивитись його у нас і нагадуємо, що 4 травня цього року BSS потішили нас 4-м студійним альбомом під назвою Forgiveness Rock Record.


02.06.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах