Том Йорк присвятив ремікс "Harrowdown Hill" Обамі та Джонні


Том Йорк (Thom Yorke) не зміг устояти і вирішив зробити свій скромний внесок у це велике свято демократії, що почалося в день обрання Барака Обами (Barack Obama) 44-м президентом США. На честь нового президента лідер Radiohead зробив ремікс своєї ж пісні "Harrowdown Hill", котра з учорашнього дня доступна для вільного скачування на офіційному сайті гурту.

"На честь 5 листопада, дня народження Джонні (Jonny Greenwood) у Великобританії та розквіту нової ери в політиці США, дозвольте піднести вам ремікс пісні "Harrowdown Hill", написаної давним-давно. І нехай вона стане невеличким нагадуванням про темні часи правління Буша", – написав Йорк на своєму сайті.

Композиція "Harrowdown Hill", що стала першим офіційним синглом Йорка, ввійшла до його сольного альбому 2006 року "The Eraser". Пісню було написано про експерта з біологічної зброї Девіда Келлі (David Kelly). За офіційними даними, Келлі вчинив самогубство 2003 року, але багато людей вважають, що його вбили. У пісні Йорк висловив свою думку з цього приводу.

За матеріалами: music.djuice.com.ua


07.11.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах